Навчання з промислового альпінізму в Києві та регіонах

Промисловий альпінізм, скорочено промальп - це не офіційна назва робіт на висоті вище 1.3 метра від землі (перекриття, робочого настилу та інше). А також верхолазних робіт вище 5 метрів в безопорному просторі.

Обучение промышленному альпинизмуНавчання промисловому альпінізму в Києві проходить на одному з кращих в Україні закритих полігонів і базується на передових європейських методах виконання робіт на висоті. Наші викладачі пройшли сертифікацію за системою IRATA (Міжнародна Асоціація Промислових Альпіністів) і мають багаторічний досвід виконання робіт на висоті та в аварійно-рятувальній службі.

У навчальному центрі «Професійна безпека» заняття з верхолазних робіт починаються щовівторка о 10:00. Після закінчення курсу навчання з промислового альпінізму випускники отримують відповідні посвідчення встановленої форми. Термін дії такого посвідчення - один рік для робітників, які безпосередньо виконують роботи верхолазів та три роки для відповідальних осіб. Після закінчення цього терміну необхідно пройти повторну переатестацію.

Навчання промисловому альпінізму - це можливість отримати гідну роботу й стабільний заробіток. Ми навчаємо не тільки в Києві, а й проводимо виїзні семінари по регіонам України. Якщо вас цікавлять верхолазні роботи, навчання верхолазів у Києві та регіонах - чекаємо вашого дзвінка! Ми створили найкращі умови для навчання і професійного розвитку.

Промисловий альпінізм у наш час набув великої популярності й потреба в професійних робітниках зросла. Саме поєднання верхолазних навичок і робочої спеціальності дає можливість промисловому альпіністу кваліфіковано виконувати свої професійні завдання, наприклад: малярно-штукатурні та зварювальні роботи, роботи з очищення дахів і фасадів будинків, миття вікон, реставраційні та інші роботи верхолазів.

Щоб промислового альпініста допустили до висотних робіт, у процесі навчання необхідно прослухати такі дисципліни:

  • охорона праці під час проведення висотних робіт;
  • правила організації верхолазних робіт, оцінка та усунення можливих ризиків, які можуть виникнути під час виконання робіт на висоті;
  • технологія «промислового альпінізму», користувач може отримати доступ на робочу ділянку на висотних об'єктах;
  • правила поводження з верхолазним спорядженням і засобами індивідуального захисту;
  • вузли для закріплення та зв'язування мотузок і канатів, що використовуються при виконанні верхолазних робіт;
  • евакуація потерпілого та надання першої долікарської медичної допомоги травмованим особам при виконанні висотних робіт;
  • навчання техніці підйому та спуску, пересуванню по об'єктах на висоті;
  • курс електробезпеки;
  • курс пожежної безпеки.

Усі ці дисципліни ви можете прослухати в нашому центрі, та закріпити отримані знання на практиці під керівництвом досвідченого фахівця.

Ваша оцінка: Немає Середнє: 5 (1 голос)

Заявка на консультацію та оформлення послуг