Навчання верхолазним роботам в Києві

Верхолаз - фахівець, який працює на великій висоті без звичайних спеціальних кріплень, риштувань. Це людина, що займається ремонтом, фарбуванням фасадів, миттям вікон високих будівель, та іншими роботами на висоті, тому його ще можуть називати верхолазом-висотником. Також серед сфер застосування висотника - монтаж зовнішньої реклами, зварювальні роботи та ін. Щоб цим займатися, необхідно пройти навчання - так, щоб освоїти цю професію і отримати найнижчий розряд, достатньо кількох місяців.

Висотні та верхолазні роботи

Згідно з НПАОП 0.00-1.15-07, висотні та верхолазні роботи - це два різні поняття:

 1. Висотні - роботи, які виконуються на висоті від 1,3 м і вище від перекриття або від землі або з робочих платформ підйомників і будівельних колисок. В якості страховки використовується лямковий або безлямковий пояс.
 2. Верхолазні - роботи на елементах конструкцій, робочих платформах або безопорних просторах на висоті понад 5 м від землі. Страховка - тільки лямковий пояс.

Перед тим, як направити співробітника в центр підготовки верхолазів в Києві, рекомендується визначитися, для якого типу робіт людина повинна бути підготовлена по завершенню навчання.

Вимоги до верхолазів

Так, до працівників на висоті є певні вимоги:

 • Повноліття;
 • Періодичне проходження медичного огляду;
 • Наявність відповідної кваліфікації для роботи на тій чи іншій висоті;
 • Проходження інструктажу перед роботою.

Відзначимо, що організувати інструктаж і навчання працівникам повинен керівник до початку робіт. Особливо, якщо верхолаз приступає до роботи вперше або має перерву більше 1 року.

Центр підготовки верхолазів в Києві

"Професійна безпека" - це центр підготовки фахівців до робіт підвищеної небезпеки, в тому числі і верхолазів, промислових альпіністів в Києві. Якщо вам потрібно відправити, наприклад, зварювальника на висоту, він повинен мати відповідну кваліфікацію - пройти навчання, інструктаж, медогляд та отримати допуск.

Також пройти навчання в нашому центрі повинна і відповідальна за верхолазні роботи особа (керівник). Допуск, що видається навчальним центром, діє 1 рік, після чого (за необхідності), його потрібно отримувати повторно.

Як проходить навчання верхолазів в центрі підготовки "Професійна безпека"? Воно складається з двох частин - теоретичної і практичної.

Теорія:

 • Інструкція по роботі зі спорядженням;
 • Техніка безпеки;
 • Охорона праці;
 • Медична допомога потерпілому;
 • Вивчення правових, нормативних актів, вимог до верхолазів.

Практика:

 • Вивчення всіх видів верхолазних робіт;
 • Тренування в закритих залах;
 • Тренування на реальному виробництві;
 • Моделювання складних ситуацій і їх рішення.

Після проходження навчання, ви дізнаєтеся все про монтаж, підйом, спуск, методах страховки себе та іншої людини, технологіях для роботи в висотній діяльності. По закінченню курсів видається посвідчення і присвоюється кваліфікація верхолаза. Ми готуємо першокласних фахівців для робіт в сфері промислового альпінізму будь-якої складності - утеплення стін, фарбування, очищення дахів від снігу, ремонт мостів, тунелів, труб і інших конструкцій.

Як пройти навчання верхолаза в "Професійна безпека"

Представництва нашого центру підготовки є в Києві і Львові - телефони і карту проїзду ви знайдете в розділі "Контакти" на цьому сайті. Також до нас можна записатися через онлайн-заявку - в ній ви вказуєте контактні дані, послугу, яка вас цікавить (навчання верхолазів в Києві) та короткий текст повідомлення. Ми проводимо навчання в стаціонарній і дистанційній формі, при відправці заявки ви можете вказати, яка для вас більше влаштовує.

Ваша оцінка: Немає Середнє: 5 (1 голос)

Заявка на консультацію та оформлення послуг