Отримати Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки в Києві

Ваша компанія виконує роботи підвищеної небезпеки або експлуатує небезпечні машини або механізми? Тоді ваше підприємство, згідно з постановою КМУ №1107 від 26.10.2ф011 р. (зміни від 08.02.2018 р.), зобов'язане отримати Дозвіл або Декларацію на виконання робіт підвищеної небезпеки.

Процедура отримання Дозволу або Декларації включає в себе кілька обов'язкових пунктів, підготовка яких, як правило, забирає багато часу. Самостійне оформлення цих дозвільних документів не завжди може увінчатися успіхом. Довірте цю роботу нашим експертам, які крім спеціальних знань і навичок мають багаторічний практичний досвід у підготовці та отриманні Дозволи та Декларації на роботи підвищеної небезпеки «під ключ».

Отримати Дозвіл на небезпечні роботи

 • вибрати з загального переліку роботи для подачі Дозволу, які виконує компанія (завантажити);
 • подати заявку в ГУ Держпраці на оформлення експертизи стану охорони праці на підприємстві;
 • скласти список і навчити співробітників за видами робіт, які вони виконують;
 • провести (при необхідності) атестацію робочих місць;
 • отримати висновки експертизи і подати його до відповідних органів;
 • виконати експертизу;
 • отримати Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки.

Дозвіл на небезпечні роботи видається строком на 5 років і діє по всій території України. Термін отримання - від 20 робочих днів (з моменту оплати і подання клієнтом необхідних документів).

Етапи отримання Декларації на відповідність матеріально-технічної бази відповідно до вимог законодавства з питань охорони праці:

 • вибрати з загального переліку роботи для подачі Декларації, які виконує компанія (завантажити);
 • провести аудит з перевірки нормативної та правової документації;
 • скласти список і навчити співробітників за видами робіт, які вони виконують;
 • укласти страховий договір цивільної відповідальності;
 • подача і отримання самої Декларації на небезпечні роботи.

Термін дії такого аудиту - 1 рік. Після закінчення терміну, аудит з охорони праці необхідно проводити повторно. Декларація на роботи підвищеної небезпеки - безстрокова і видається на конкретний об'єкт проведення робіт. Термін отримання - від 10 робочих днів (з моменту оплати і подання клієнтом необхідних документів).

Отримати Дозвіл і Декларацію на роботи підвищеної небезпеки в Києві і регіонах швидко та без паперової тяганини  - з експертним центром «Професійна безпека» це можливо!

Питання які
нам задають
Якщо Ви не знайшли відповіді ,
то будь який час можете зв’язатися з нашою підтримкою

OFFICE@PROFBEZPEKA.COM.UA

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України регламентовано перелік робіт і механізмів для яких необхідно отримати дозвіл на небезпечні роботи. З повним текстом Постанови можете познайомитися тут.
Ні, не може. Згідно з Постановою КМУ № 1107 від 26.10.2011г. документи на дозвіл видаються територіальним управлінням Держпраці за юридичною адресою підприємства.
Голоси відсутні

Заявка на консультацію та оформлення послуг