Курси з пожежної безпеки від НВЦ “Професійна безпека”

Займання на підприємствах, як правило, виникають через недотримання правил пожежної безпеки, використання несправного обладнання, порушення правил експлуатації виробничих установок, а також халатне ставлення працівників до протипожежних заходів, встановлених на підприємстві.

Навчання з питань пожежної безпеки в Києві. Процес з навчання пожарці.

Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ і організацій, а також співробітників, які виконують роботи, пов'язані з підвищеною пожежною небезпекою, проводиться відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року №444, наказу МВС України від 05.12.2019 року №1021.

Для профілактики виникнення пожеж на підприємстві необхідно проводити періодичне навчання та перевірку знань співробітників. Згідно з Правилами пожежної безпеки в Україні та "Порядку проведення навчання населення, діям при надзвичайних ситуаціях", навчання повинні проходити відповідальні особи за пожежну безпеку на підприємстві - один раз у три роки, а також працівники, які виконують пожежонебезпечні роботи - один раз на рік. Ці прості превентивні міри дозволяють зберегти життя і здоров'я співробітників, власність компанії та захистити підприємство від штрафів.

Проходження навчання з пожежної безпеки є обов'язковим для всіх підприємств. Наказом на підприємстві призначається відповідальний співробітник за пожежну безпеку, проте для гарантії узгоджених і правильних дій у разі появи некерованого загоряння ці правила повинні знати всі співробітники.

Навчання співробітників з питань пожежної безпеки

Пожежна безпека на підприємстві повинна гарантуватися шляхом проведення спеціальних заходів і технічних засобів, спрямованих на попередження пожеж, захист людей, зменшення фінансових втрат, негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення, а також створення умов для ефективного усунення загорянь.

Відповідно до "Порядку проведення навчання населення, діям в надзвичайних ситуаціях" навчання з пожежної безпеки проводиться:

  1. Безпосередньо на робочому місці. Інструктуємого знайомлять з основними вимогами пожежної безпеки при здійсненні технологічних процесів, експлуатації обладнання, зберіганні та застосуванні пожежонебезпечних речовин і матеріалів, дії в разі виникнення пожеж.
  2. У навчальному центрі. Навчання здійснюється для керівного складу, відповідальних осіб та спеціалістів з питань цивільного захисту і пожежної безпеки.

Обсяг знань визначається відповідними нормативно-правовими актами, які регламентують пожежну безпеку. Навчання з "пожежки" проводиться в нашому центрі очно, а також дистанційно - по ZOOM.

Перевірка знань: що потрібно знати, як часто проходити

Після проходження повного курсу заходів з навчання пожежної безпеки у співробітників приймають залік, за результатами якого вони повинні підтвердити знання з питань і нормам пожежної безпеки. Працівник, після навчання з "пожежки" обов'язково повинні знати відповіді на такі питання:

  • що потрібно робити в разі виникнення вогневої стихії;
  • як користуватися спеціальними засобами для пожежогасіння;
  • які бувають категорії пожежонебезпеки обладнання;
  • принципи роботи системи пожежної безпеки;
  • які бувають їх основні види і інше.

Якщо ви посадова особа, яка відповідає за пожежну безпеку на підприємстві, то, згідно з наказом МВС України від 05.12.2019 (№ 1021), ви повинні проходити навчання та перевірку знань 1 раз на 3 роки. Пройти навчання і перевірку в Києві можна в нашому центрі.

Терміни навчання з пожежної безпеки

Не знаєте де пройти навчання з пожежної безпеки в Києві недорого і в короткі терміни? Навчальний центр "Професійна безпека" допоможе вам у цьому. У нашому центрі працюють тільки найкращі спеціалісти з багаторічним досвідом. Ми пропонуємо навчання з "пожежки" в індивідуальному, груповому, дистанційному, корпоративному форматах. Загальний термін навчання - 13 годин (для відповідальних) і 21 година (для робітників). Наприкінці навчальних курсів з пожежної безпеки видається відповідне посвідчення встановленого зразка і Протокол (сертифікат).

Як записатися на навчання з пожежної безпеки в Києві

Записатися на навчання з пожежної безпеки в Києві і регіонах можна в два кліка: залишивши онлайн заявку на нашому сайті або зателефонувавши за тел. +38 (044) 501 00 45 чи +38 (044) 501 00 24 (запис на курси). Наші менеджери по роботі з клієнтами зв'яжуться з вами та дадуть відповідь на всі питання, а також запишуть в найближчу групу, пояснять порядок навчання.

Курси з пожежної безпеки ми проводимо, як в нашому офісі, так і на вашій території. Крім цього ми проводимо навчання в дистанційному форматі - зателефонуйте і дізнайтеся подробиці про цей формат навчання.

Якщо вам необхідно провести курси з пожежної безпеки для ваших співробітників або індивідуально навчити відповідального за пожежну безпеку на об'єкті, виробництві (керівника або інженера) - звертайтеся! Ми будемо раді бачити вас в нашому центрі.

Питання які
нам задають
Якщо Ви не знайшли відповіді ,
то будь який час можете зв’язатися з нашою підтримкою

OFFICE@PROFBEZPEKA.COM.UA

Так, під час карантину навчання з пожежної безпеки ви можете пройти на платформі для проведення відео вебінарів ZOOM і на платформі дистанційного навчання MOODLE.
З розкладом навчання, яке проходить на платформі ZOOM ви можете познайомитися за посиланням.
На платформі дистанційного навчання MOODLE ви можете проходити навчання в будь-який зручний для вас час. Доступ відкритий 24/7 протягом тижня.
Додаткову інформацію та коди доступу дізнавайтеся у свого менеджера або за телефонами: +38(044) 501 00 45, +38(044)501 00 24.
Що б записатися на курси з пожежної безпеки залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за телефонами: +38(044) 501 00 45, +38(044)501 00 24, наші фахівці допоможуть вам.
Пройти навчання з пожежної безпеки очно ви можете в Києві та Львові.
Голоси відсутні

Заявка на консультацію та оформлення послуг