Курси першої долікарської медичної допомоги в Києві

Навчальний центр "Професійна безпека" проводить курси першої долікарської допомоги в Києві та регіонах. Пройшовши їх, ви зможете надати першу допомогу постраждалим у надзвичайній ситуації. Курси першої долікарської допомоги допоможуть вам швидко орієнтуватися і приймати правильні рішення під час надання допомоги постраждалим на виробництві співробітникам.

Курси першої долікарської медичної допомоги в Києві

Для чого потрібно проходити курси надання долікарської допомоги?

Ніхто не застрахований від травми чи нещасного випадку на виробництві. Тому пройти курси першої медичної допомоги повинні всі співробітники компанії, незалежно від займаної посади, включаючи керівників.

Своєчасне та правильне надання першої долікарської допомоги може не тільки збільшити успіх у лікуванні, але й врятувати життя постраждалому. Саме тому, в момент трагедії важливо, щоб поруч була людина, яка може швидко та ефективно надати допомогу. Ці знання знадобляться вам, як під час виконання службових обов'язків, так і в домашній обстановці. Курси першої долікарської допомоги - запорука того, що ви не розгубитеся в той момент, коли від ваших дій буде залежати - дочекається постраждалий лікарів чи ні.

Курси першої долікарської допомоги в навчальному центрі "Професійна безпека"

При розробці програми наші спеціалісти врахували рекомендації Європейської ради з реанімації (ERC) та міжнародні стандарти надання першої допомоги.

Пройшовши наші курси першої медичної допомоги в Києві та в інших містах, ви будете знати:

  • основні принципи і правила під час надання долікарської допомоги;
  • правила транспортування, іммобілізації хворого;
  • реанімаційні заходи;
  • основні підходи при зупинці кровотеч і обробки ран;
  • техніки накладення пов'язок;
  • правила надання першої медичної допомоги при судомах, опіках, інсульті, серцевому нападі, запамороченні, ураженні електричним струмом.

Під час відпрацювання практичних навичок ми використовуємо манекени, спеціальні тренажери, відеопосібники і паперові матеріали. По закінченню навчання ви будете знати алгоритм дій в різних надзвичайних ситуаціях, а також отримаєте свідоцтво встановленого зразка.

Звернувшись в наш навчальний центр, ви отримаєте наступні переваги:

  • будете знати, як на практиці надати кваліфіковану допомогу до приїзду медиків;
  • заняття проводять сертифіковані інструктори;
  • навчання проходить в Києві та регіонах;
  • діє система знижок для постійних клієнтів.

Дізнатися вартість проходження курсів першої медичної допомоги в Києві та в інших містах України, а також записатися на них можна, зателефонувавши за тел. +38 044 501 00 45 або заповнивши онлайн-заявку на сайті. Є можливість пройти дистанційні курси.

Голоси відсутні

Заявка на консультацію та оформлення послуг