Дистанційне навчання – це безпечно, зручно та ефективно!

З 23 березня Київ знаходиться в «червоній» зоні, водяться посилені карантинні обмеження, але це не привід переносити навчання співробітників на невизначений час. Для вашої безпеки та зручності запрошуємо пройти навчання on-line за основними напрямками в сфері охорони праці: на платформі для проведення відео вебінаов ZOOM і на платформі дистанційного навчання MOODLE.

Дистанційно та on-line навчання вже зарекомендувало себе, як гарна альтернатива очному без втрати в якості, особливо, якщо говорити про теоретичну частину курсів. Крім цього воно ще й безпечно, що в наших реаліях дуже важливо.

З розкладом навчання, яке проходить на платформі ZOOM ви можете познайомитися за посиланням. Для входу в систему необхідно зайти за 5 хвилин до початку лекції на платформу ZOOM і ввести ідентифікатор і пароль конференції. Доступи уточнюйте у свого менеджера або за телефонами: (044) 501 00 45, 501 00 24.

На платформі дистанційного навчання MOODLE ви можете проходити навчання в будь-який зручний для вас час. Доступ відкритий 24/7 протягом тижня. На платформі MOODLE залиті відеолекції за основними напрямками: охорона праці, електробезпека, пожежна безпека і ін., А також конспект лекцій, презентації та тести для самоконтролю.

Додаткова інформація за тел. (044) 501 00 45, 501 00 24

Бережіть себе.

5
Ваша оцінка: Немає Середнє: 5 (1 голос)

Заявка на консультацію та оформлення послуг