Міжнародне навчання зварювальників

Ви кваліфікований зварювальник або молодий фахівець. Плануєте працювати зварником в країнах ЄС, але не вистачає практичного досвіду або диплома, що підтверджує вашу майстерність. Міжнародні курси зварників – ідеальне рішення. Навчальний центр «Професійна безпека» допоможе вам отримати затребувану професію в Польщі та в країнах Євросоюзу, а також стати професіоналом в області зварювання. Робота за кордоном - це безцінний досвід та можливість стати цінним співробітником для українського роботодавця.

Польський інститут зварювання Глівіце заснований у 1945 році і по сьогоднішній день є провідним центром в області зварювання. Диплом інституту визнається у всіх країнах Євросоюзу та підтверджує, що його власник має високу кваліфікацію зварника.

Навчальний центр «Професійна безпека» є офіційним і єдиним партнером інституту зварювання на території України, що дає нам можливість навчати зварників за європейськими стандартами і видавати диплом міжнародного зразка.

ПЕРЕВАГИ МІЖНАРОДНОГО ДИПЛОМА ЗВАРНИКА ДЛЯ РОБОТИ ЗА КОРДОНОМ:

  • визнання на всій території країн ЄС;
  • гарантує роботодавцю високий рівень фахівця зі зварювання;
  • вклавши в навчання один раз, ви отримаєте затребувану професію на все життя;
  • дає право претендувати на кращі умови роботи, в тому числі і більш високу винагороду.

Повна вартість навчання: 16000 грн., Включає в себе теоретичне навчання, практичні заняття, іспит, посвідчення міжнародного зразка за обраним методом зварювання.

Скорочена вартість навчання: 5000 грн. Включає в себе іспит, посвідчення міжнародного зразка за обраним методом зварювання.

Тривалість навчання на міжнародних курсах зварників в Києві - 1 місяць, можлива поетапна оплата за навчання. Практичні заняття проходять у зручний для вас час.

У нашому навчальному центрі ви можете пройти навчання за наступними способами зварювання:

  • Метод 111 (ММА) – ручне дугове зварювання покритим електродом.
  • Метод 135 (MАG) – дугове зварювання електродним дротом в середовищі активного захисного газу.
  • Метод 141 (TIG) – дугове зварювання вольфрамовим електродом в середовищі інертного захисного газу (аргон).

Міжнародне навчання зварників проходить в Києві на базі навчального центру «Професійна безпека». Заняття проходять в обладнаних класах і майстернях, укомплектованих сучасними зварювальними постами, всіма необхідними витратними матеріалами, а також засобами індивідуального захисту. Під чуйним керівництвом кваліфікованих фахівців-практиків ви освоїте всі тонкощі зварювальної справи і навчитеся варити ідеальні зварювальні шви.

Зв'яжіться c нашим менеджером за тел. +38 (044) 501-00-45 або залиште заявку на сайті і отримаєте більш детальну консультацію з міжнародних курсів зварювальників у Києві.

4
Ваша оцінка: Немає Середнє: 4 (1 голос)

Заявка на консультацію та оформлення послуг