Випробування стелажів в Києві - механічна лабораторія «Професійна безпека»

Механічна лабораторія «Професійна безпека» пропонує провести випробування стелажів в Києві за найкращою ціною. Випробування складського обладнання здійснюється нашими співробітниками на підставі вимог Правил охорони праці при експлуатації баз, складів і сховищ, виконань вантажно-розвантажувальних робіт на об'єктах оптової торгівлі.

Ми – перша лабораторія в Україні, хто атестував дану методику випробування стелажних систем на міцність, в рамках якої проводиться всебічна перевірка працездатності стелажних систем.

В процесі експлуатації стелажні системи деформуються, що може привести до їх обвалу, а це вже загроза не тільки для товарів, що зберігаються, а й найголовніше – життю працівників. Деформація відбувається за рахунок втоми металу, механічних пошкоджень, в слідстві перевантажень, а також при інтенсивному та не відповідному експлуатаційним характеристикам використанні стелажних систем. Тому найкращою профілактикою нещасних випадків на складі є щорічне випробування стелажів.

Під час випробувань стелажні системи оцінюють такі показники

  • кривизну, скручування стійок і балок;
  • зовнішній вигляд деталей стелажа;
  • перпендикулярність стійок;
  • випробування на стійкість і міцність під дією горизонтальної та вертикальної навантажень.

За результатами випробувань видається повний звіт про поточний стан стелажних систем відповідно до вимог нормативної документації.

Потрібно провести випробування стелажів в Києві? Обирайте і працюйте з професіоналами та лідерами в цій галузі. Що гарантує вам якісне виконання робіт в обумовлені терміни за кращою ціною.

При необхідності, ви можете замовити інші послуги електротехнічної лабораторії «Професійна безпека»:

  • випробування засобів захисту від ураження електричним струмом (рукавиці, боти, калоші, монтерський інструмент);
  • електричні вимірювання (ізоляції, розтікання контурів заземлення, опір петлі «Фаза-Нуль», перехідних контактів між контуром заземлення та обладнанням);
  • випробування засобів страховки від падіння з висоти (пояса, страхувальні канати, карабіни, фали).
Ваша оцінка: Немає Середнє: 5 (1 голос)

Заявка на консультацію та оформлення послуг