Екологічний аудит від навчального центру «Професійна безпека» в Києві

Діяльність вашого підприємства призводить до забруднення навколишнього середовища? Ви хочете підвищити інвестиційну привабливість компанії? Уникнути великих штрафів при перевірці відповідними службами або знизити свої витрати? Потрібно провести екологічний аудит? Тоді ви звернулися за адресою – наші сертифіковані фахівці проведуть екологічний аудит і оформлять висновок, відповідно до законодавства України та міжнародних стандартів!

Екологічний аудит - це незалежна перевірка на предмет виконання підприємством вимог законодавства в сфері охорони праці навколишнього середовища. За результатами такої перевірки розробляються пропозиції щодо усунення виявлених невідповідностей, здійснюється допомога по впровадженню системи екологічного аудиту та екологічної політики підприємства.

Провести екологічний аудит можна обов'язковий або добровільний.

Обов'язковий аудит проводиться на підприємствах, що становлять підвищену екологічну небезпеку і ініціюється відповідними державними органами. Його здійснюють у випадках: банкрутства, приватизації, передачі в довгострокову оренду, продажу та за інших обставин, передбачених законодавством України.

Добровільний аудит проводиться за пропозицією керівництва компанії з метою екологічного страхування, зниження платежів за природокористування, підвищення конкурентоспроможності підприємства або приведення його до міжнародних стандартів.

Роботи, що проводить «Професійна безпека» у рамках екологічного аудиту:

  • перевірка документації по природоохоронної діяльності;
  • візуальний огляд підприємства;
  • аналіз впливу негативних чинників, параметрів і характеристик навколишнього середовища;
  • розробка пропозицій щодо вдосконалення екологічної діяльності підприємства, в тому числі і з урахуванням найкращих доступних технологій;
  • написання аудиторського висновку.

«Професійна безпека» пропонує провести екологічний аудит вашого підприємства за кращою ціною. Це дає можливість сформувати екологічну стратегію і політику, уникнути штрафних санкцій, знизити свої витрати на екологічні платежі, поліпшити інвестиційну привабливість вашого підприємства і підвищити його конкурентоспроможність.

Голоси відсутні

Заявка на консультацію та оформлення послуг