Атестація робочих місць: де провести за найкращою ціною?

Провести комплексну атестацію робочих місць у Києві професійно та з найменшими витратами часу - реально. Сертифіковані спеціалісти санітарно-екологічної лабораторії "Професійна безпека" зроблять за вас цю тяжку й незрозумілу роботу, суворо згідно з законодавством України.

Атестація робочих місць

Атестація робочих місць необхідна будь-якому бізнесу, але є організації, для яких її проведення є обов'язковим. Це в першу чергу стосується підприємств, які в своїй роботі використовують шкідливе чи небезпечне обладнання і матеріали, що негативно впливають на здоров'я співробітників. У випадку, коли цей негативний вплив виключити неможливо, роботодавцю необхідно провести атестацію робочих місць за умовами праці. За результатами атестації працівникові необхідно призначити пільги чи компенсацію за шкідливі умови праці: доплати, додаткові дні до основної відпустки, достроковий вихід на пенсію та ін. Згідно закону України, атестація робочих місць проводиться раз на п'ять років - така періодичність встановлена на даний момент, і підлягають атестації робочі місця, які вказані в спеціальній постанові.

Санітарно-екологічна лабораторія, створена на базі навчального центру "Професійна безпека", проводить атестацію робочих місць на предмет відповідності умовам праці, відповідно до вимог безпеки на підприємстві.

Які робочі місця повинні проходити атестацію

Лабораторно-інструментальні дослідження з метою атестації робочих місць складаються з визначення концентрації шкідливих речовин у повітрі робочої зони, вимірювання рівня шуму і вібрації, дослідження показників мікроклімату, важкості та напруженості праці, освітленості на робочих місцях.

Категорії професій, які повинні пройти обов'язкову атестацію, визначені Постановою № 442 від 01.08.1992 р. (зі змінами). Серед них в тому числі: педагоги, наукові працівники, медики, соціальні робітники. А також спеціалісти, які працюють у шкідливих факторах виробничого середовища і трудового процесу.

Що входить в атестацію робочих місць за умовами праці

У комплекс послуг з атестації робочих місць працівників входить:

  • первинна консультація спеціаліста;
  • визначення шкідливих факторів;
  • виконання необхідних вимірів в робочій зоні;
  • формування карти умов праці та фотографії робочого дня;
  • підготовка та виконання протоколів вимірювань і досліджень;
  • оформлення повного пакету документів з визначенням рівня компенсації відповідно до чинного законодавства України.

Як провести атестацію робочих місць?

Довірте проведення спеціальної атестації робочих місць професіоналам, і ми зробимо її для вас згідно до законодавства України, "під ключ" та за прийнятною ціною. Терміни, суть, мета, порядок і вартість атестації робочих місць (в тому числі й шкідливих) ви можете дізнатись, зв'язавшись з нами за телефоном +38 (044) 332 13 10 або залишивши заявку на сайті. У нас в центрі також можно пройти навчання з охорони праці за низькою ціною (очно або дистанційно).

Ваша оцінка: Немає Середнє: 5 (1 голос)

Заявка на консультацію та оформлення послуг