Навчання зварників

Професійні курси зварників

Зварник є однією з найбільш затребуваних професій, як в Україні, так і в країнах Євросоюзу. Навіть незважаючи на те, що зварникам пропонують високі зарплати, ринок відчуває дефіцит у кваліфікованих фахівцях, здатних якісно зварювати металеві конструкції, деталі, ємності, трубопроводи різного виду, складу і рівня складності.

Для того щоб отримати професію зварника «з нуля» або підвищити свою професійну кваліфікацію ви можете пройти курси зварників в навчальному центрі «Професійна безпека».

Вартість навчання складає 7500 грн. Тривалість навчання: 2 тижні. Курси зварника в Києві проводяться за європейськими стандартами і діляться на теоретичну і практичну частини.

Навчання проходить в Києві в навчальних майстернях, укомплектованих сучасними зварювальними постами, всіма необхідними в процесі навчання витратними матеріалами, а також засобами індивідуального захисту. Під керівництвом нашого навчального майстра ви освоїте всі тонкощі зварювальної справи.

У вартість курсу входять:

  • Теорія, консультації викладача on-line/off-line
  • Практика - 10 робочих днів/10 занять. Час навчання за індивідуальною домовленістю з викладачем. Під час практичних занять навчальний майстер дає теоретичні основи.
  • Сертифікат та книжка зварника європейського і/або українського зразка.

Ми проводимо навчання зварників в Києві за такими методами: 111 (ММА) - ручна дугова зварка покритим електродом, 135 (MАG) - дугове зварювання електродним дротом в середовищі активного захисного газу, 141 (TIG) - дугове зварювання вольфрамовим електродом в середовищі інертного захисного газу (аргон).

В рамках стандартної програми навчання зварників ви дізнаєтеся:

  • Зварювальні процеси. Методи зварювання;
  • Основні відомості про зварювальну дугу;
  • Сталь і її класифікація;
  • Технологія зварювання;
  • Основні дефекти при зварюванні і методи їх усунення.

Зв'яжіться c нашим менеджером за тел. +38 (044) 332 13 10, 501 00 45, 501 00 24 або залиште заявку на сайті і отримаєте більш детальну консультацію з навчання зварників в Києві.

5
Ваша оцінка: Немає Середнє: 4.5 (2 голоси)

Заявка на консультацію та оформлення послуг