Експертний центр

Підприємствам, які виконують роботу або експлуатують механізми, устаткування підвищеної небезпеки, необхідно отримати спеціальні дозвільні документи для здійснення даного виду праці:

 • Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки;
 • Декларацію на відповідність матеріально-технічної бази.

Дозвільні документи видає “Державна служба України” з питань праці та її територіальні органи. Отримання цих документів перед початком виконання робіт є обов'язковим.

Дозвіл видається строком на 5 років. Діє на всій території України.

Декларація — безстрокова, видається за місцем виконання робіт.

Затверджений перелік видів робіт, а також машин, механізмів, устаткування для отримання дозволу підвищеної небезпеки.

Затверджений перелік видів робіт, а також машин, механізмів, устаткування для отримання декларації на відповідність матеріально-технічної бази.

Крім допомоги в отриманні дозволу на роботи/експлуатацію механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та декларації відповідності матеріально-технічної бази «під ключ» наш центр пропонує наступні послуги:

 • Експертиза стану охорони праці;
 • Аудит охорони праці;
 • Допомога при перевірці інспектуючих органів (держпраця);
 • Підготовка необхідних документів із охорони праці;
 • Проведення технічного огляду машин, механізмів підвищеної небезпеки;
 • Розробка паспортів;
 • Ідентифікація об'єктів підвищеної небезпеки.

Наш центр надає професійну допомогу в сфері охорони праці. Ми працюємо по всій території України та спеціалізуємося на отриманні дозвільних документів «під ключ». Наші експерти працюють на результат в інтересах клієнта, дотримуючись при цьому високих стандартів обслуговування та законодавства України.

Як оформити дозвіл на роботи підвищеної небезпеки

 1. Крок 1. Спочатку ви повинні визначити, які пункти з встановленого переліку підвищеної небезпеки виконує ваше підприємство, згідно з постановою “Кабінету Міністрів України” №1107 «Про затвердження порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» (редакція від 03 березня 2020 р.).
 2. Крок 2. Після цього потрібно сформувати пакет необхідних документів із охорони праці, який включає в себе інструкції, положення, технологічні карти, накази та інші документи, також треба пройти необхідне навчання з охорони праці.
 3. Крок 3. У акредитованому експертно-технічному центрі необхідно пройти перевірку та отримати експертизу стану охорони праці.
 4. Крок 4. Після отримання позитивного висновку експертизи в центр адміністративних послуг подаєте заяву на отримання дозволу.

Оформлення декларації на відповідність матеріально-технічної бази

 1. Крок 1. Визначити, які пункти для оформлення декларації з переліку небезпечних робіт або експлуатації виконує ваше підприємство.
 2. Крок 2. Заповнити декларацію відповідності. Ви можете це зробити через довірену особу або самостійно.
 3. Крок 3. Подати за місцем юридичної реєстрації організації або за місцем виконання робіт/експлуатації механізмів, устаткування в територіальне відділення держпраці. Дуже важливо — подати декларацію треба не пізніше 5 робочих днів до початку виконання робіт або експлуатації механізмів, устаткування.

Зв'яжіться з нашим фахівцем по телефону: (044) 501 00 45 або залиште заявку на сайті і отримаєте безкоштовну консультацію з оформлення дозволу або декларацію на роботи або експлуатацію механізмів підвищеної небезпеки.

Звертайтеся! Ми будемо раді бачити вас в нашому центрі.

Голоси відсутні

Заявка на консультацію та оформлення послуг