Електробезпека

Група допуску з електробезпеки дає дозвіл персоналу компанії проводити роботи по ремонту, обслуговуванню та експлуатації електроустановок, електричних приладів або електроінструменту. Група з електробезпеки підтверджує рівень практичної і теоретичної підготовки персоналу. Допускати до роботи з електрообладнанням ненавчений персонал – це завжди великі ризики: від нещасних випадків до псування дорогого устаткування та збою роботи всієї компанії.

Вам необхідно пройти навчання та отримати посвідчення з електробезпеки? Навчальний центр «Професійна безпека» проводить курси з навчання електробезпеки в Києві та регіонах на ІІ - V кваліфікаційні групи. Щоб пройти навчання вам необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати нам по телефону +38 (044) 501 00 45.

Навчання з електробезпеки

Хто проходить навчання з електробезпеки? Групи допуску

І група з електробезпеки присвоюється всьому неелектричному персоналу, який в процесі своєї роботи на підприємстві стикається з електричними приладами та офісною технікою.

Група присвоюється співробітнику після проходження відповідного інструктажу, під розпис в журналі реєстрації інструктажів на І кваліфікаційну групу.

ІІ група з електробезпеки присвоюється співробітникам, що працюють в електроустановках, але не мають права самостійно підключати їх в мережу.

ІІІ група з електробезпеки дає можливість працівникам самостійно виконувати роботи в електроустановках. З цією групою співробітники можуть проводити огляд і обслуговування електроустаткування, а також бути спостерігачами або керівниками робіт в електроустановках до 1000 В.

ІV група з електробезпеки присвоюється керівним посадовим особам, з великим професійним стажем, наприклад бригадиру, начальнику підрозділу, головному енергетику. Ця група буває до 1000 В та понад.

V група з електробезпеки присвоюється відповідальним співробітникам, які працюють з потужними електроустановками (до та понад 1000 В), а також випробовують обладнання підвищеною напругою.

Періодичність навчання з електробезпеки

Періодичність проходження курсів з електробезпеки безпосередньо залежить від трудових обов'язків, покладених на співробітника. Раз на рік курси навчання проходять співробітники, які безпосередньо працюють, обслуговують або проводять випробування в електроустановках. Інженери з охорони праці та співробітники, непрацюючі з електричним обладнанням, курси навчання з електробезпеки проходять один раз в три роки.

Позапланове проходження навчання з електробезпеки проводиться в таких випадках:

  • внутрішнє переведення працівника компанії на іншу посаду;
  • зміна місця роботи;
  • перерва в робочому стажі, терміном від трьох років;
  • оновлення обладнання компанії;
  • для виконання посадових обов'язків співробітнику необхідна більш висока група допуску;
  • зміна нормативних актів і правил охорони праці.

Навчальний центр «Професійна безпека» проводить навчання з електробезпеки в Києві та регіонах. Початок навчання – щопонеділка о 10:00. Після навчання ваші співробітники отримають необхідний обсяг знань для безпечного проведення робіт в електроустановках. А після успішного проходження перевірки знань, працівникові буде виданий протокол і посвідчення встановленого зразка.

Голоси відсутні

Заявка на консультацію та оформлення послуг