Професійний аутсорсинг охорони праці - експертна оцінка і рекомендації

Аудит з охорони праці - комплексна і незалежна перевірка підприємства на відповідність умов праці, згідно з вимогами законодавства України.

Кваліфіковані аудитори експертного центру «Професійна безпека» допоможуть вам провести аудит з охорони праці в Києві та регіонах: перевірити всю документацію підприємства на відповідність законодавству і нормативним актам з охорони праці. Виявити існуючі порушення і відхилення, основна мета яких знайти доступні та ефективні рішення для уникнення можливих ризиків, штрафних санкцій з боку інспектуючих органів, а також нещасних випадків на виробництві.

Перед виконанням проекту з перевірки стану охорони праці на підприємстві наші фахівці ретельно вивчають специфіку бізнесу клієнта, використовують індивідуальний і комплексний підхід до поставленого завдання і орієнтуються на максимально якісний результат.

Коли необхідно проводити аудит з охорони праці?

Має бути планова перевірка інспекції з охорони праці? Стався нещасний випадок? Змінився інженер з охорони праці або керівник? У таких випадках передбачається проведення аудиту. Крім цього, відповідно до закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов'язаний раз на рік проводити аудит охорони праці на підприємстві.

Аудит охорони праці складається з наступних етапів:

  1. Повна ревізія всієї документації підприємства з охорони праці відповідно до норм чинного законодавства;
  2. Обстеження стану охорони праці на підприємстві безпосередньо на робочих місцях;
  3. Підготовка експертного звіту, який включає в себе комплекс доступних і ефективних заходів, спрямованих на ліквідацію наявних відхилень з охорони праці та оцінку ризиків по кожному виявленому порушенню.

Професійна допомога в проведенні аудиту з охорони праці від експертно-технічного центру «Професійна безпека» за найкращою ціною в Києві.

Шукаєте кваліфікованих і надійних підрядників, які якісно та швидко проведуть аудит охорони праці на вашому підприємстві? Вони працюють в нашій компанії! Фахівці нашого центру мають багаторічний практичний досвід, а також враховують специфіку бізнесу при проведенні аудиту. Для того щоб провести перевірку з охорони праці вашого підприємства досить залишити заявку на сайті або зателефонувати нам по телефону +38 (044) 501 00 45.

Звернувшись в експертний центр «Професійна безпека» ви отримаєте наступні вигоди:

  • професійне проведення аудиту з урахуванням специфіки вашого бізнесу та законодавства України;
  • проведення аудиту охорони праці швидко та в строго обумовлені терміни;
  • доступну вартість.
Голоси відсутні

Заявка на консультацію та оформлення послуг